Ballina Showbiz Për herë të parë, Goldi e Ermira shfaqen bashkë me djalin e...

Për herë të parë, Goldi e Ermira shfaqen bashkë me djalin e tyre

450
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E veshur me ngjyrën e dashurisë, Alketa Vejsiu la të gjithë ‘gojë hapur’ me këtë pamje

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo dhe Goldi janë shfaqur me Guerilin në duar dhe po duken shumë të ëmbël./ORAinfo/

E veshur me ngjyrën e dashurisë, Alketa Vejsiu la të gjithë ‘gojë hapur’ me këtë pamje

E veshur me ngjyrën e dashurisë, Alketa Vejsiu la të gjithë ‘gojë hapur’ me këtë pamje

Postimi Për herë të parë, Goldi e Ermira shfaqen bashkë me djalin e tyre u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
----- ----
-----