Ballina Showbiz Për festat e fundvitit, Elita sjell imazhet më të ëmbla me djalin

Për festat e fundvitit, Elita sjell imazhet më të ëmbla me djalin

38
SHPËRNDAJE

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaft shumë këtë periudhë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se familja e tyre janë bërë gati për festat e fundvitit dhe ju mahnisin me pamjen e fundit./ORAinfo/

----- ----- ----- -----