Ballina Showbiz Për ditëlindje të djalit, burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e...

Për ditëlindje të djalit, burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha

95
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj profesionale, përcjell ORAinfo.

Adelina është e martuar dhe ka një djalë e të cilit i bëri një festë madhështore për ditëlindje para pak ditëve.

E veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëve e sidomos varësja që burri ia ka blerë për këtë ditë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----