Ballina Showbiz Për ditëlindje, Ardit Gjebrea befasohet me dhuratë nga Thomas Strakosha

Për ditëlindje, Ardit Gjebrea befasohet me dhuratë nga Thomas Strakosha

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ardit Gjebrea sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar shumë urime nga familjarët, miqtë dhe kolegët, shkruan lajmi.net.

Por, nuk kanë munguar edhe dhuratat, një shumë speciale ai e mori nga futbollisti Thomas Strakosha.

Në rrjete sociale, moderatori ka publikuar fotografi, ku tregon se mori dhuratë fanellën e Thomas Strakoshës.

“A super dhuratë nga @dritan_shakohoxha dhe @thomas_strakosha. Faleminderit skuadra e Lazio-s, prej 40 vitesh skuadra e zemrës”, shkruan Arditi. /Lajmi.net/

---- ---- ----
-----