Ballina Showbiz Për 8 mars, Floriana Garo poston foton e parë me fëmijët (FOTO)

Për 8 mars, Floriana Garo poston foton e parë me fëmijët (FOTO)

111
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Me rastin e 8 marsit, Floriana Garo, zgjodhi të “thyejë” rregullat në profilin e saj në “Instagram”. Bukuroshja shqiptare postoi për herë të parë një foto me fëmijët.

Megjithëse ka publikuar një foto ku ka pozuar me dy fëmijët e saj, moderatorja e njohur ka zgjedhur t’i fshijë fytyrat e tyre.

Floriana vendos të publikojë një foto me fëmijët, por sërish nuk na tregoi asnjërin prej tyre për të ruajtur privatësinë.

Megjithatë, ajo e ka shoqëruar postimin me fjalët e bukura për mëmësinë, duke treguar se të qenurit nënë është arritja e saj më e madhe.

“Nga te gjitha arritjet e mija deri tani, asgje nuk e kalon te qenit nene! Femijet e mij i kane dhene kuptim dhe vlere gjithckaje. Te jeni te rrethuara nga dashuria e familjes!- e uroj kete per cdo grua ne kete ditë, shkruan Floriana krahas fotos.

---- ----
----
-----
-----