Ballina Lajme PDK vendos flamurin e UÇK-së në seancën solemne, mirëpo nuk e vendosi...

PDK vendos flamurin e UÇK-së në seancën solemne, mirëpo nuk e vendosi edhe kur ishte në pozit (FOTO)

145
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Deputetët e PDK-së, sot gjatë seancës solemne për nder të 12 vjetorit të pavarësis së Kosovës, vendosën emblemën e UÇK-së në kuvend, mirëpo njohësit politik kanë ironizuar duke i përkujtuar se jo çdo gjë bëhet për vota dhe se zgjedhjet e ardhshme janë pas 4 viteve, por kuriozitet i madh është se PDK kurr nuk e ka vënë flamurin Kombëtar apo emblemën e UÇK-së në kuvendin e Kosovës gjatë seancave solemne , kjo shihet se po e përdorin UÇK-në për çështje partiake dhe mjet për fitimi të votave thanë mbi të tjera analistët politik.

---- ----
----
-----
-----