Ballina Lajme nacionale PDK: Qeveri e skandaleve!

PDK: Qeveri e skandaleve!

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U kërkua dorëheqja e ministres Hykmete Bajrami dhe e ministrit Blerim Kuçi

Përderisa LDK-ja u mor me BE-në dhe bisedimet me Serbinë, PDK-ja kritikoi pikërisht qeverinë e drejtuar nga LDK-ja.

PDK-ja vlerësoi se qeveria po ka skandale të njëpasnjëshme. Njëherësh kërkoi dorëheqjen e ministres Hykmete Bajrami dhe të ministrit Blerim Kuçi.

E ndjekim deklaratën nga konferenca për medie e PDK-së.

The post PDK: Qeveri e skandaleve! appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----