Ballina Lajme nacionale PDK mban konferencë për media në ora 15:00, çfarë do të ndodh?!

PDK mban konferencë për media në ora 15:00, çfarë do të ndodh?!

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

KQZ ka shpallur sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit.

Partia e Kadri Veselit ka njoftuar se do të mbajë konferencë për media sot në ora 15:00 në selinë qendrore të kësaj partie.

Në konferencë do të flasë, kryetari i partisë Kadri Veseli.

Pas shpalljes së rezultateve përfundimtare nga KQZ-ja, PDK-ja ka dalur e treta në zgjedhjet e 6 tetorit, pas LDK-së dhe Vetëvendosjes.

Kjo parti ka fituar 178 mijë e 645 vota apo 21.16%.

---- ----
----
----- ----
-----