Ballina Lajme nacionale PDK kritikon Kurtin dhe Hotin për thellim të krizës ekonomike

PDK kritikon Kurtin dhe Hotin për thellim të krizës ekonomike

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ismajli: “PDK-ja do të mbetet në opozitë”

PDK-ja akuzon ish-qeverinë Kurti dhe Qeverinë aktuale Hoti për dështim në fushën e ekonomisë dhe të politikës së jashtme.
Në njëvjetorin e mbajtjes së zgjedhjeve parlamentare, sekretari i PDK-së Uran Ismaili, në një konferencë për media, përsëriti se PDK-ja do të të mbetet në opozitë.
E ndjekim deklaratën./21Media

----

 

The post PDK kritikon Kurtin dhe Hotin për thellim të krizës ekonomike appeared first on RTV21.

----- ----