Ballina Lajme nacionale PDK kritikon komunën e Prishtinës

PDK kritikon komunën e Prishtinës

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Punimet në Lagjja Kalabria pa kolektor të  ujërave të zeza

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prishtinë, ka kritikuar qeverisjen aktuale të kryeqytetit, për mungesën e kolektorit të ujërave të zeza në lagjen Kalabria dhe zvarritjen e vendosjes së tij nga qeverisjet e deritanishme komunale. /21Media

The post PDK kritikon komunën e Prishtinës appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----