Ballina Lajme nacionale PDK-ja jep shenja të bëhet pjesë e koalicionit qeverisës

PDK-ja jep shenja të bëhet pjesë e koalicionit qeverisës

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ofertën e LDK-së për postin e presidentit dhe dy ministri e konsideron joserioze

PDK-ja jep shenja se mund të bëhet pjesë e koalicionit qeverisës. Por, bën të qartë se oferta e LDK-së vetëm për postin e presidentit dhe dy ministri është joserioze.

The post PDK-ja jep shenja të bëhet pjesë e koalicionit qeverisës appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----