Ballina Showbiz Patrisi do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia, shikoni këtë paraqitje të Tunës

Patrisi do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia, shikoni këtë paraqitje të Tunës

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet provokative.

A thua Patrisi do ta xhelozojë për këtë gjë!?/ORAinfo/

---- ---- ----
-----