Ballina Showbiz Patrisi bën një gjest shumë të pahijshëm, si do të reagoj Tuna?

Patrisi bën një gjest shumë të pahijshëm, si do të reagoj Tuna?

143
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fationi me deklaratë të papritur për Anën, pasi ajo u largua nga emisioni për shkak të tij

Tuna dhe Patrisi janë dy personazhe shumë të përfolura.

----

Kohët e fundit siç duket janë bërë trend puthjet në buzë mes prindërve e fëmijëve sado që nuk preferohet një gjë e tillë.

Natyrisht që imazhet e tilla ka raste kur kritikohen mjaft shumë, por edhe kur arsyetohen me atë se thjesht është shprehje e dashurisë e prindit ndaj fëmijës.

Zakonisht i kemi parë nënat ato që e kanë bërë një gjest të tillë, por së fundmi është Patrisi i Tunës ai që ndau një foto duke u puthur në buzë me djalin.

Ju duket normale apo pak e tepruar?

Fationi me deklaratë të papritur për Anën, pasi ajo u largua nga emisioni për shkak të tij

----- ----