Ballina LifeBizare Pasojat e tmerrshme që la Lufta e Dytë Botërore dhe që janë...

Pasojat e tmerrshme që la Lufta e Dytë Botërore dhe që janë prezente edhe sot (Fotot)

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lufta e Dytë Botërore ka qenë një nga ngjarjet më të tmerrshme për njerëzimin. Ajo shkaktoi mbi 70 milionë të vdekur, dhe miliona njerëz të tjerë mbetën të plagosur.

Michael Kerrigan ka udhëtuar në shumë vende të botës, për të sjellë disa foto që tregojnë ende sot e kësaj dite, pasojat e asaj lufte.

---- ----
----
----- ----
-----