Ballina Showbiz Pasi zbuloi portretin, Andrra ndan videon e ëmbël të djalit për 1...

Pasi zbuloi portretin, Andrra ndan videon e ëmbël të djalit për 1 mujorin e lindjes

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bekuan me një djalë tjetër një muaj më parë. Ardhja në jetë e pjesëtarit më të ri të familjes ishte një gëzim i madh jo vetëm për çiftin, por gjithashtu dhe për djalin e madh të tyre, saqë i zgjodhi dhe emrin.

Sinani zbuloi se emrin Ayan ia kishte vendosur djali tjetër, Ansi. Gjatë këtyre ditëve, ata kanë ndarë shpesh momente me të porsalindurin, por duke u treguan të rezervuar përsa i përket imazhit të plotë. Për 1 mujorin e lindjes, ata kanë realizuar dhe fotot e para me të voglin e tyre ku dhe zbuluan për herë të parë portretin e plotë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A n d rr a (@andrradestani)

LEXO EDHE: VIDEO/ Në 1-mujorin e lindjes, Andrra tregon për herë të parë portretin e djalit

Së fundmi, bashkëshortja e këngëtarit ka ndarë një tjetër video të ëmbël të vogëlushit në rrjete sociale, ku shihet teksa fle i qetë, të cilën e ka shoqëruar me fjalët: “Drita e syve”. /abcnews.al

 

The post Pasi zbuloi portretin, Andrra ndan videon e ëmbël të djalit për 1 mujorin e lindjes appeared first on Abc News.

---- ----
-----