Ballina Showbiz Pasi u nda nga Nora, kështu po tenton t’i joshë femrat Robert...

Pasi u nda nga Nora, kështu po tenton t’i joshë femrat Robert Berisha

134
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund lidhjes së tyre 13 vjeçare, ku përmes një postimi të bërë ai dha lajmin për ndarjen.

Ndonëse u përfol për lidhje me një modele e cila jetonte në Amerikë, Roberti e mohoi një gjë të tillë.

“Ska nevojë për filtra”, ka shkruar Berisha.

Duke qenë se tani është beqar, Robert Berisha ka treguar më shumë nga vetja kësaj radhe, duke publikuar një fotografi nga pishina, ndërsa ka shfaqë para ndjekësve muskujt.

---- ----
----
----- ----
-----