Ballina Showbiz Pasi u martua, Gresa mori këtë vendim të papritur

Pasi u martua, Gresa mori këtë vendim të papritur

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, përcjell ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka filluar palestrën pas martesës duke u përkushtuar kështu në linjat e saj./ORAinfo/

---- ----
-----