Ballina Showbiz Pasi u kap mat me një mashkull në shtëpinë e saj, Rita...

Pasi u kap mat me një mashkull në shtëpinë e saj, Rita Ora fotografohet duke fshehur… (FOTO)

143
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo shijoi një festë 24-orëshe me yllin televiziv, Joey Essex, duke nisur të enjten e duke përfunduar të premten.

E Rita Ora sërish i mbulon sytë me një palë syze të mëdha, teksa shijon një shëtitje me miqtë e saj. Këngëtarja e famshme është fotografuar këtë të diel e veshur me një palë pantallona të zinj dhe një xhup të madh, ngjyrë të verdhë.

Ndërkohë në kokë mbante një kapele të zezë, ku shkruhej Njy Jork. Nga ana tjetër kujtojmë se 29-vjeçarja u kap mat pak ditë më parë teksa hynte në shtëpinë e saj së bashku me Joey. Ende nuk dihet se çfarë ka mes tyre, dhe dyshja ke vendosur që të mos reagojë.

---- ----
----
-----
-----