Ballina Showbiz Pasi u dobësua, Fifi vishet në fustanin më të bukur ndonjëherë

Pasi u dobësua, Fifi vishet në fustanin më të bukur ndonjëherë

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Filloreta Raçi është emri i këngëtares që në publik njihet me emrin artistik, Fifi.

Ndonëse e re në moshë, Fifi tani është një këngëtare dhe tekstshkruese e shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për paraqitjet e saj sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete për të humbur kilogramët e tepërt.

Meqë është aktive në rrjete sociale, sot Fifi ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan tejet elegant dhe që po e bën të duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----