Ballina Showbiz Pasi humbi kilogramët e tepërt, me këtë fustan Big Mama i ‘kallë’...

Pasi humbi kilogramët e tepërt, me këtë fustan Big Mama i ‘kallë’ dasmorët

139
SHPËRNDAJE

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo sonte do të përformojë në dasëm në Tetoivë.

Ndërsa me fustanin që ka veshur, ajo po duket një princeshë e vërtetë. /ORAinfo/

-----