Ballina Showbiz Pasi humbi disa kilogram, Big Mama ‘shashtris’ pushuesit me linjat e saj

Pasi humbi disa kilogram, Big Mama ‘shashtris’ pushuesit me linjat e saj

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

E tani Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto nga pushimet në Turqi. E shfaqur nga pishina, Big Mama ka ‘shkri’ pushuesit me linjat e saj. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----