Ballina Showbiz Pasi bleu rezidencën 36.5 milionë dollarë, miliarderja 22-vjeçare bën tjetër ndryshim të...

Pasi bleu rezidencën 36.5 milionë dollarë, miliarderja 22-vjeçare bën tjetër ndryshim të papritur… (FOTO)

89
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është e re, ikonë mode në “Instagram” dhe është super e pasur. Është fjala për 22-vjeçare, Kylie Jenner, e cila herë pas here eksperimenton me look-un e saj.

----

Miliarderja më e re ka postuar në “Instagram” disa foto të pamjes së re nga karantina, e duket shumë ndryshe.

Nëna e një vajze, Stormi, duket se ka errësuar ngjyrën e flokëve e i ka shkurtuar gjatësinë. Gjithashtu bukuroshja ka provuar edhe një make-up paksa ndryshe e të veçantë.

“Eksperimentimi me makeup-in më ka argëtuar. Po ju?” shkruan Kylie, teksa duket mahnitëse në selfie-en para pasqyrës.

Ndërkohë kujtojmë se Kylie ka blerë së fundmi një rezidencë prej 36.5 milionë dollarë. TMZ shkruan se ajo nuk nuk ngjan me një shtëpi, por hapësira prej 1430 metrash katrore është faturuar si një “kompleks turistik”.

----- ----