Ballina Showbiz Pas spekulimeve për një lidhje, Rita Ora darkon me të dashurin e...

Pas spekulimeve për një lidhje, Rita Ora darkon me të dashurin e përfolur

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Në mesin e thashethemeve se ka nisur një romancë të re dashurie vetëm pak muaj pas ndarjes nga Romain Gavras, Rita Ora është parë sërish me të dashurin e përfolur, Taika Waititi. Këngëtarja shqiptare ishte në një drekë bashkë me regjisorin dhe personazhe të tjerë të famshëm në Sidnei, ku po qëndron prej javësh për shkak të angazhimit në “The Voice”.

Rita couldn't stop smiling after leaving the show

Bashkë me dyshen, të pranishëm ishin gjithashtu dhe Sacha Baron Cohen dhe Isla Fisher, Russell Crowe dhe Britney Theriot. Kujtojmë që Rita u fotografua gjithashtu nën shoqërinë e regjisorit nga Zelanda e Re në Shtëpinë e Operës në Sydney, ku ecën në tapetin e kuq për premierën e “RuPaul’s Drag Race Down Under” .

Rita Ora, Russell Crowe, Christian Bale, Sacha Baron Cohen and Isla Fisher were spotted tucking into some food at award-winning pan-Asian restaurant China Doll

Edhe pse iu shmangën paparacëve duke mos ecur së bashku në tapetin e kuq, Ora u pa të bashkohej me të kur dolën nga evenimenti. Ndërkaq, ende asnjë thashethem nuk është konfirmuar nga dyshja, por burimet janë shprehur se ata janë parë duke u puthur brenda një restoranti. /abcnews.al

Star-studded lunch in Sydney - Russell Crowe, Rita Ora, Christian Bale, Sacha Baron Cohen and Isla Fisher seen lunching together at China Doll in Woolloomooloo.

The post Pas spekulimeve për një lidhje, Rita Ora darkon me të dashurin e përfolur appeared first on Abc News.

---- ----
-----