Ballina Showbiz Pas një kohe të gjatë, Yllka Kuqi sapo dha lajmin e madh

Pas një kohe të gjatë, Yllka Kuqi sapo dha lajmin e madh

74
SHPËRNDAJE

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Po sillna”.

Ndryshe, Yllka nuk është nga ata këngëtarët që lansojnë shpesh projekte./ORAinfo/

-----