Ballina Showbiz Pas ngjyrës së flokëve, Gresa bën edhe një ndryshim në pamje

Pas ngjyrës së flokëve, Gresa bën edhe një ndryshim në pamje

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është bërë zeshkane dhe po duket bukur.

Por, pas kësaj ajo ka treguar se ka rregulluar edhe thonjët./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----