Ballina Showbiz Pas ndihmës që bën për Shqipërinë, Engji e Learta shfaqen me lot...

Pas ndihmës që bën për Shqipërinë, Engji e Learta shfaqen me lot në sy

96
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta dhe Engji ishin ndër personat e shumtë që kontribuan për Shqipërinë.

Këtë e kanë treguar përmes rrjeteve sociale, shkruan ORAinfo.

Në një nga fotot ato janë shfaqur me sytë e skuqur, ku shihet se gjatë kësaj periudhe nuk kanë mundur t’i mbajnë lotët.

Ndryshe, deri më tani ka arritur në 29 numri i viktimave nga tërmeti./ORAinfo/

---- ----
-----