Ballina Showbiz Pas ndarjes së Norës me Robertin, shikoni çka bën Patrisi

Pas ndarjes së Norës me Robertin, shikoni çka bën Patrisi

450
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Para pak ditëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre disa vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar Roberti përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.

E kjo ndarje duket se nuk ia prishi qejfin Patrisit, vëllait të Robertit e me të cilin çifti e kanë pasur një mosmarrëveshje.

Ai ka shkuar në pushime dhe nga atje shfaqet mjaft i lumtur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----