Ballina Showbiz Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, Tuna jep lajmin e papritur për...

Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, Tuna jep lajmin e papritur për të dhe Patrisin

117
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

Pas një lidhje 14 vjeҫare ata u ndanë para pak ditësh, shkruan ORAinfo.

----

Pas kësaj, u përfol për një ndarje të mundshme edhe mes Tunës e Patrisit.

Por, duket se një gjë e tillë nuk është e vërtetë.

Tuna në Instagramin e saj ka shtuar edhe mbiemrin e Berisha, pra atë të burrit duke konfirmuar kështu që ata nuk janë ndarë./ORAinfo/

----- ----