Ballina Showbiz Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajze tjetër?

Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajze tjetër?

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit.
Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në Instagram.

Menjëherë pas lajmit të ndarjes, Nora udhëtoi së bashku me vogëlushen e saj, Renee dhe të ëmën për të kaluar disa ditë pushimi dhe të njëjtën gjë ka bërë së fundmi edhe Roberti.
Ai ka zgjedhur bregdetin turk për të kaluar disa ditë pushime dhe nuk është vetëm.
Pranë tij është një vajzë, e cila sipas ‘Prive.” është e dashura e re e këngëtarit.

The post Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajze tjetër? appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----