Ballina Showbiz Pas ndarjes me Norën, Robert Berisha shfaqet mes një grupi vajzash (foto)

Pas ndarjes me Norën, Robert Berisha shfaqet mes një grupi vajzash (foto)

30
SHPËRNDAJE

Prej muajsh një ndër çiftet më simpatike dhe të dashura për publikun shqiptar Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre edhe pse janë prindër të  një fëmijë.

Ndërkohë edhe pse të  ndarë, dyshja vazhdon të jetë aktivë në rrjetet sociale nga  ku ndajnë me fansat e tyre momente të ndryshme.

Ndërkohë së fundmi këngëtari i mirënjohur shfaqet në një festë mes vajzash të  bukura e tërheqëse ku disa prej tyre i përkasin botës së muzikës.

The post Pas ndarjes me Norën, Robert Berisha shfaqet mes një grupi vajzash (foto) appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.