Ballina Showbiz Pas ndarjes me Mozzik, Loredana ndan me fansat pozat romantike me të...

Pas ndarjes me Mozzik, Loredana ndan me fansat pozat romantike me të dashurin e ri (FOTO)

401
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prej disa ditësh po përflitet për një lidhje të mundshme mes reperes, Loredana Zefi, me producentin e saj, Macloud.

Madje duket se reperja po i konfirmon lajmet përmes fotove nga Parasi që poston në “Instagram” me të dashurin e ri.

Së fundmi, Loredana ka publikuar një tjetër imazh që tërhoqi menjëherë vëmendjen e të gjithëve. Në foton në fjalë, ajo shfaqet e mbështetur mbi gjoksin e Macloud dhe sërish pa ia treguar portretin e plotë.

Dyshja ka pozuar në rrugë ndërsa Loredana i ka vendosur fotos një gjysmë-hënë, si për të treguar se producenti është gjysma e saj.

Ata ndodhen prej pak ditë në Paris dhe nuk ngurrojnë që me ndjekësit e tyre të postojnë foto bashkë, duke bërë që të gjithë të flasin për një romancë mes tyre.

---- ----
----
----- ----
-----