Ballina Showbiz Pas martesës, Afrona vjen me ndryshim të ri në pamje

Pas martesës, Afrona vjen me ndryshim të ri në pamje

48
SHPËRNDAJE

Afrona Dika është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Ata janë martuar para pak javëve dhe bënën një dasmë tejet madhështore e që po përfolet ende në medie e në publick, përcjell ORAinfo.

Pas martesës, Afrona ka shkuar në Zvicër aty ku edhe jeton prej kohësh.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, sot Afrona ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve./ORAinfo/