Ballina Showbiz Pas lindjes, nuk iu besoni syve sa shumë është shëndoshur gruaja e...

Pas lindjes, nuk iu besoni syve sa shumë është shëndoshur gruaja e Kemalit

65
SHPËRNDAJE

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen është një prej çifteve më të përfolura turke.

Të dy janë aktorë shumë të njohur dhe me rolet e tyre u bënë shumë të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë bërë prindër për herë të parë dhe djalin e tyre e kanë quajtur, Karan.

E pas lindjes duket se Fahriye është shëndoshur shumë dhe nuk po mund të kthehet në gjendjen e mëparshme./ORAinfo/

-----