Ballina Showbiz Pas lajmeve për ndarje, Dua Lipa lajmërohet nga ky vend

Pas lajmeve për ndarje, Dua Lipa lajmërohet nga ky vend

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjatë ditës së djeshme, në mediet e huaja qarkulloi lajmi dhe Dua Lipa dhe Isaac Carew janë ndarë sërish, shkruan lajmi.net.

Thuhet se arsyeja e ndarjes është fakti që të dy janë larg njëri-tjetrit me angazhime në profesione.

Derisa Isaac publikonte foto i shtrirë në shtrat dhe tregonte se është i lënduar nga brenda, Dua publikoi foto nga palestra dje dukej në top-formë.

Për ndryshe, këngëtarja dhe Isaac nuk kanë folur publikisht lidhur me thashethemet rreth ndarjes. /Lajmi.net/

---- ---- ----
-----