Ballina Lajme nacionale Pas Labinot Tahirit, kjo këngëtare i bashkohet AAK-së

Pas Labinot Tahirit, kjo këngëtare i bashkohet AAK-së

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Aderimet në AAK nuk kanë të ndalur.

Partisë së Ramush Haradinaj i është bashkuar edhe një artiste.

AAK-së po i bashkohen me radhë artistët e estradës. Pas fjalëve se Labinot Tahiri është gati të aderojë në këtë parti, edhe këngëtarja Aida Doci është parë se i është bashkuar.

Në një event të mbajtur nga partia, është parë edhe Aida shumë pranë Ramushit dhe bashkëshortes së tij.

Këngëtarja e baladave dhe muzikës popullore duket se tash po kërkon karrierë edhe në politikë

---- ----
-----