Ballina Lajme nacionale Pas kritikave për pamjen, zv.kryeministri i bindet avokat Ngjelës. Ja çfarë bëri...

Pas kritikave për pamjen, zv.kryeministri i bindet avokat Ngjelës. Ja çfarë bëri sot (Foto)

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Erion Braçe ka reaguar direkt pas kritikave të avokatit Spartak Ngjela. Mbrëmë, në emisionin “Open”, avokati kritikoi zv.kryeminisitrin “për pamjen joserioze”.

Sot, Braçe është vënë menjëherë në lëvizje dhe ka shkuar tek berberi për të hequr mjekrën.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë zv.kryeministri, i cili ka postuar edhe një foto në Instagram, ku përmend edhe avokatin.

 “FOTO E DITES/SOT

Pas vërejtjeve për pamjen jo serioze dje

duke nisur nga vërejtja e avokat Ngjelës,

sot tek mjeshtri për të ndryshuar dhe,

respektuar të gjithë,

mjeshtrat punëtore së pari!”, shkruan zv/kryeministri Braçe.

Gazeta SHQIP

---- ---- ----
-----