Ballina Showbiz Pas kërcënimeve për vetëvrasje dhe sharjeve banale, reagon Morena: Më ka… (FOTO)

Pas kërcënimeve për vetëvrasje dhe sharjeve banale, reagon Morena: Më ka… (FOTO)

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Para disa ditësh qarkulloi në media një audio e një bisede të një vajze, e cila kërcënonte partnerin se do të vriste veten.

Me zë të dridhur, vajza i kërkonte partnerit që t’i tregonte se ku ndodhej për të sqaruar një situatë. Ajo shtonte se nëse nuk i tregonte, kishte vendosur që t’i dilte para trenit.

Për vajzën në fjalë u tha se ishte këngëtarja, Morena Taraku, e cila ende nuk ka reaguar në lidhje me këto lajme.

Së fundmi ajo ka publikuar diçka në “Instastory”, ku shkruan se pas lajmeve të bujshme për të, i janë rritur shumë shikimet në profilin e saj në “Instagram”.

“Mka hyp qaq nalt profile visits sa po lypin reklam Diori, qe lokacioni”, shkruan Morena duke qeshur.

Audiot thuhej se Morena ia dërgonte personit që i bëri dhuratë makinën luksoze, e cila i hapi probleme në doganë. Madje, nga fjalët kuptohej se dyshja mund të ketë qenë në një lidhje.

 

---- ----
----
-----
-----