Ballina Showbiz Pas këngës me nusën e vëllaut, Motrat Mustafa sapo morën lajmin e...

Pas këngës me nusën e vëllaut, Motrat Mustafa sapo morën lajmin e madh

228
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vetëm pak ditë më parë, Motrat Mustafa publikuan këngën e tyrë të re, të titulluar ‘Dasma’.

Ajo që e bëri edhe më të veçantë këtë këngë është prezenca e nusës së vëllaut të tyrë në videoklip, shkruan ORAinfo.

E veshur në vello ajo duket me të vërtetë shumë e bukur dhe madhështore.

Duket se kënga u ka pëlqyer shumë publikut, e për pak ditë arriti të grumbullojë mbi 1 milion klikime.

Lajmin e dhanë vetë Motrat Mustafa përmes një postimi në Instagramin e tyre./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----