Ballina Lajme nacionale Pas helmimit të zyrtarëve, mblidhet KQZ-ja

Pas helmimit të zyrtarëve, mblidhet KQZ-ja

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Mblidhet KQZ-ja.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), pas pak pritet të mbajë mbledhje.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), pas helmimit të 26 zyrtarëve nga zarfet që kanë ardhur nga Serbia do të mbajë mbledhje.

Siç mëson lajmi.net, mbledhja do të mbahet në ora 19:00 dhe pikë diskutimi do të jetë helmimi i zyrtarëve të KQZ-së.

Lajmi.net do t’ju mbaj të informuar se çfarë do të ndodhë në këtë mbledhje të KQZ-së.

---- ----
-----