Ballina Showbiz Pas fotove romantike me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ka diçka për t’i...

Pas fotove romantike me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ka diçka për t’i thënë ish-bashkëshortit (FOTO)

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tashmë ajo ka nisur një lidhje të re dashurie, e megjithatë kontaktet me ish-bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfajn vazhdojnë që të jenë normale.

Rudina Dembacaj paraditen sotme e ka kaluar me Aleksandrin dhe me vajzën e tyre, Viktorian.

Të tre kanë qenë nga Liqeni Artificial, ku kanë kaluar disa momente së bashku.

Dembacaj ka vendosur që t’ia dedikojë paraditen e së dielës të dyve, ndërsa ka lënë mënjanë për pak kohë, dashurinë e saj të re, Mark Frrokun.

Ish-bashkëshorti, postoi një fotografi në Instagram, me titullin: “Gjejeni kush e bëri këtë foto?

E një nga komentet ishte i Rudinës: “Babo”.

---- ----
-----