Ballina Showbiz Pas fejesës, shikoni si po duket Lule Mustafa

Pas fejesës, shikoni si po duket Lule Mustafa

144
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lule Mustafa është këngëtarja e njohur kosovare.

Ajo është motra më e vogël nga Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja para pak javëve është fejuar dhe bëri një ceremoni madhështore për këtë ditë.

E pas fejesës duket se është bërë edhe më e bukur.

Këtë e dëshmon me imazhet e shumta që i publikon./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----