Ballina Showbiz Pas dy vitesh lidhjeje, Bella Thorne fejohet me Benjamin Mascolo

Pas dy vitesh lidhjeje, Bella Thorne fejohet me Benjamin Mascolo

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Bella Thorne dhe Benjamin Mascolo janë fejuar pas dy vitesh lidhjeje. Lajmin e ka bërë me dije vetë partneri i saj përmes një postimi në rrjete sociale. Ata shiheshin duke u puthur dhe përqafuar, ndërsa vinin në pah dhe unazën prej diamanti.

“Ajo tha PO @bellathorne”, shkroi Mascolo krahas fotove. “Faleminderit që je kaq e mrekullueshme. Të dua shumë. Yaay do të martohemi. Do të festojmë në Itali dhe Amerikë.”, tha më pas Mascoli në një video në Instastory.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Benjamin Mascolo (@b3nm)

Thorne dhe Mascolo u lidhën për herë të parë në Prill 2019, vetëm disa ditë pasi ajo njoftoi ndarjen nga Mod Sun. Në qershor të atij viti, ata konfirmuan publikisht romancën e tyre ndërsa në shtator, dyshja debutoi në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Oldenburg në Gjermani. /abcnews.al

Një kohë e mirë për të qenë Bella:  u00A0  'Faleminderit që ishe bebe mahnitëse. Te dua shume. Yayyy ne po martohemi. Festim në Itali dhe Amerikë të dy ", tha ai.  'Po. Te dua shume. Tani më jep një puthje, "shtoi ajo

Shkëmb i bukur:  u00A0 Unaza ka formë ovale dhe është e rrethuar nga mikro diamante me një brez platin

The post Pas dy vitesh lidhjeje, Bella Thorne fejohet me Benjamin Mascolo appeared first on Abc News.

---- ----
-----