Ballina Showbiz Pas Alketa Vejsiut, Dua Lipa ‘djeg’ Sanremon (FOTOT)

Pas Alketa Vejsiut, Dua Lipa ‘djeg’ Sanremon (FOTOT)

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas Alketa Vejsiut një tjetër shqiptare ka ngjitur skenën magjike të SanRemo në Itali.

Bëhet fjalë për të famshmen Dua Lipa, e cila ka shkëlqyer mbrëmë në paraqitjen e saj.

Krijuesja e hitit “New Rules”, 24 vjeçe, dukej tejet atraktive dhe provokuese me veshjen e saj, ndërsa elektrizoi skenën e festivalit italian me interpretimin e këngës “Don’t start now”.

Këngëtarja e famshme shqiptare ka marrë komente mjaft pozitive dhe është pritur ngrohtë nga publiku.

---- ----
----
-----
-----