Ballina Showbiz Paraqitja e Fjolla Morinës në Skenderaj, ‘shpërthen’ Milaim Zeka

Paraqitja e Fjolla Morinës në Skenderaj, ‘shpërthen’ Milaim Zeka

516
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Po vazhdojnë reagimet pas paraqitjes skandaloze të Fjolla Morinës në Skenderja.

Këngëtarja Fjolla Morina ka performuar mbrëmë është paraqitur në mënyrë shumë provokative para disa shikuesve në një koncert në Drenicë. Aty, Fjolla është është shfaqur gjysmëlakuriç para fëmijëve.

E për këtë paraqitje të Fjolla Morinës kanë reaguar persona të shumtë. Përfshirë këtu edhe Milaim Zeka.

Zeka ka pyetur se sa është paguar Fjolla në këtë koncert dhe kush e ka ftuar?

“Sa shume ka “arrite” Drenica?!!!. Disa namuzeli, qe 1000 te zeza i kane ba dhe i bajne, me kane kritiku se gjoja une perdori fjalor banal. Shiheni kete foto nga koncerti ne Skenderaj, edhe hajde me thoni se a ke çare pa … E kush e ka organizu kete koncert edhe kush i ka ftu?!!!

Për këtë paraqitje të Fjolla Morinës ka reaguar edhe nje deputet tjetër i Kuvendit.

Është ky djali i veprimtarit të njohur politik, Ukshin Hoti, Andin Hoti i cili është. “Bac, falna…!”, ka shkruar Andini në facebook ku ka postuar edhe disa fotografi të këngëtares.

---- ----
----
-----
-----