Ballina Showbiz Para se ta ‘rimodelonte’ hundën e të ‘fryente’ buzët, nuk do ta...

Para se ta ‘rimodelonte’ hundën e të ‘fryente’ buzët, nuk do ta njihni Engjin e ‘vjetër’

256
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Engji u bë e njohur në fillim si vajza e këngëtares, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Tani ajo duket e bukur në ҫdo foto që publikon.

Por, duket se jo gjithmonë ka qenë e tillë, në një foto të mëparshme të saj, ajo duket komplet ndryshe.

Është e qartë se Engji ka intervenuar në fytyrë, sidomos tek pjesa e hundës dhe e buzëve.

Më poshtë mund të shihni pamjet ‘para dhe pas’ të Engjëllushes./ORAinfo/

PARA:

PAS:

---- ----
-----