Ballina Lajme nacionale Panik te pushuesit në Ksamil nga era e fortë, disa mbesin të...

Panik te pushuesit në Ksamil nga era e fortë, disa mbesin të ‘ngujuar’ brenda restorantit

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Era e fortë në Ksamil “ngujon” turistët brenda restorantit.

Moti i keq që përfshiu jugun e Shqipërisë, përveç dëmeve materiale, ka penguar pushimet e turistëve.

Në Ksamil, pushuesit kanë përjetuar panik dhe iu është dashur të qëndrojnë brenda restorantit.

Në video shihen pamjet ku duket erae fortë, ndërsa pushuesit janë ngujuar në një lokal.

Ata nga panaika nuk kanë guxuar të lëvizin nga aty, derisa moti është qetësuar.

---- ----
----
-----
-----