Ballina Showbiz Pandemia dhe modelja ruse/ Ish e dashura e CR7 siguron 66 mijë...

Pandemia dhe modelja ruse/ Ish e dashura e CR7 siguron 66 mijë vakte për famijet në Nju Jork (FOTO)

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-e dashura e Kristiano Ronaldos, Irina Shayk ka përdorur llogarinë e saj në Instagram për të ndihmuar në mbledhjen e ndihmave ushqimore për fëmijët në Nju Jork, gjatë shpërthimit të koronavirusit.

Modelja ruse numëron 13.5 milion ndjekës në llogarinë e saj në Isntagram, dhe këtë është përpjekur ta shfrytëzojë për mirë në kohën e krizës nga pandemia.

----

Ajo postoi foton e një familje të re, ndërsa për të nxitur ndjekësit e saj që të kontribuojnë, ajo shkroi: “Faleminderit të gjithëve për dhurimet tuaja bujare. Kemi siguruar 66880 vakte për familjet në Nju Jork”.

 

----- ----