Ballina Lajme Bota/Rajoni Pamjet shokuese/ Shihni si hidhen përtokë viktimat e koronavirusit

Pamjet shokuese/ Shihni si hidhen përtokë viktimat e koronavirusit

353
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Disa fotografi të bëra në një spital në Detroit, SHBA tregojnë trrupat e viktimave me koronavirusi të hedhur përtokë në korridoret e dhomave të urgjencës.

----

Pamjet shokuese janë publikuar nga CNN dhe raportohet se ato I ka bërë një punonjës i urgjencës në këtë spital.

Nga pamje duket qartë tmerri që vjen nga SHBA, në një kohë kur vendi është gjunjëzuar nga pandemia koronavirus.

SHBA po përballet me numra të shtuar të rasteve me koronavirus, teksa numri I të vdekurve po shtohet ndjeshëm.

Mes mijëra viktimave në Shtetet e Bashkuara, ka dhe një numër shqiptarësh, që nuk e kanë mundur dot luftën me koronavirusin.

 

 

----- ----