Ballina Lajme Bota/Rajoni Pamjet që kanë turpëruar të bijën e Trump (FOTO)

Pamjet që kanë turpëruar të bijën e Trump (FOTO)

330
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ivanka Trump është një femër e bukur, plot sharm dhe me një post të rëndësishëm në administratën e babit të saj, presidentit të SHBA-së, Donald Trump.

Nëna e tre fëmijë është krahu i djathtë i shefit të Shtëpisë së Bardhë dhe ndodh rrallë që të mungojë në takime të rëndësishme.

Daljet e saj publike bëjnë shumë zhurmë dhe shpesh kjo ndodh për shkak të veshjeve të 38-vjeçares.

Ajo guxon shumë, duke shkuar pa reçipeta në mbledhje të rëndësishme. Por ka edhe incidente, ku Ivanka ka treguar më shumë se ç’duhet.

---- ----
----
-----
-----