Ballina Lajme nacionale Pamjet nga vendi i ngjarjes, dy vëllezërit në Shkodër u qëlluan në...

Pamjet nga vendi i ngjarjes, dy vëllezërit në Shkodër u qëlluan në makinë

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
SHKODËR- Rreth orës 19.45, në fshatin Bardhaj, në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri dy vëllezërit Marjan Doçaj 23 vjeç dhe Hoten Doçaj., 30 vjeç, të cilët janë transportuar në spital për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se dy të plagosurit udhëtonin me makinën e tyre në momentin që janë qëlluar me armë.  Abcnews.al ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes ku u plagosën dy vëllezërit.

Lexo edhe: Dalin emrat, kush janë dy vëllezërit që u plagosën sonte në Shkodër

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, forcat Shqiponja dhe ato të Sektorit Kundër Krimeve ndaj Personit në DVP Shkodër. Në ndihmë të Policisë Vendore kanë shkuar edhe grupe të FNSH Shkodër , me qëllim rrethimin e zonës dhe krehjen e saj për të bërë të mundur kapjen e autorëve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër po vijon veprimet për sekuestrimin e çdo prove që do ti shërbejë zbardhjes së ngjarjes, identifikimit dhe kapjes së autorëve./abcnews.al/

The post Pamjet nga vendi i ngjarjes, dy vëllezërit në Shkodër u qëlluan në makinë appeared first on Abc News.

---- ----
----
-----
-----